Word vriend van GSCF
AanmeldenTijdens het 32ste Groninger Studenten Cabaret Festival stond Anouk Kragtwijk in de halve finale. Haar voorafgaande avontuur ging niet zonder slag of stoot. Toch heeft zij het doel bereikt dat zij zichzelf vooraf stelde.
Benieuwd wat er door haar hoofd ging?
Jan 28, 2019 |Het Groninger Studenten Cabaret Festival (GSCF) is één van de vier grootste cabaretfestivals van Nederland, met als uniek concept dat het zowel voor als door studenten wordt georganiseerd.
Ons Festival biedt jonge studenten de mogelijkheid hun cabarettalent te ontplooien en fungeert als springplank naar landelijke bekendheid. Tijdens de Try-Out Tour laten de kersverse deelnemers aan heel Nederland zien wat zij in huis hebben. Zij zullen de podia trotseren en het publiek vermaken met hun grappen. Dé grote droom van de jonge deelnemers is om door te breken in de cabaretwereld, net zoals voorgangers als Theo Maassen en Jochem Myjer. Als cabaretliefhebber wil je deze tour niet missen!
De zes deelnemers van het 32ste Groninger Studenten Cabaret Festival zijn: Tijmen Dokter, Anouk Kragtwijk, Henk Overdijk, Nik Goedemans, Jeffrey Kleine Koerkamp en Melise Yazgili!
Op 19 oktober zullen Henk Overdijk, Anouk Kragtwijk en Jeffery Kleine Koerkamp voor u spelen.
Tijd: 20:30 uur
Tickets: via De Bress
Prijs: 7.50 euro